Dudak Renklendirme Nedir Nasıl Uygulanır

Dudak renklendirme solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak tekrardan canlı ve bakımlı görünmesini dayanıklıak amacıyla oluşturulan bir kalıcı makyaj programıdır.

Bireye daha dyetişkin, daha canlı ve daha genç bir manzara gerçekleştiren dudak renklendirme prosedürü dudaklara natural bir hacim ve renk kazandırıyor. Bireynin tespit ettiği rengin ve prosedürün basitçe uygulanabildiği bir kalıcı makyaj programı olan dudak renklendirme prosedürü son senelerde ünlü şahıslar doğrulusunda da sıkça kullanılmakta ve en tanınmış kalıcı makyaj programları arasındaki hususmunu almıştır.

Dyetişkin, lüzumtiğince mükemmel çizilmiş müthiş çizgilere sahip ve bir o kadar da natural dudaklara sahip olmak bütün kadınların hayalidir öyle değil mi?

Dudak Rengi Neden Solar?
Vücudumuz gelişen yaş eşliğinde canlılığını yitirmeye başlar. 20’li yaşların başlaması ile dudaklarda solgunluk ve matlık boy göstermeye başlar. Fakat bu hal seneler ortamında gözle fark edilebilir ebatlara ulaşabileceğinden 20 yaşına girer girmez ansızın olabilecek bir hal değildir.

Dudaklarınızın daha dikkat çekici ve daha dyetişkin görünmesini sağlayacak dudak renklendirme ile ilgili bilgili olmak amacıyla makalemızı ayrıntılıca okuyabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

İşlem çoğu kaynakta rağmenıza dudak gençleştirme biçiminde de çıkabilir. Bir kalıcı makyaj programı olan dudak pigmentasyonu, vakitla solgun bir manzara kazanarak ve natural renginden uzaklaşmaya başlayan dudakları çok daha parlak ve dyetişkin bir manzarae kavuşturma tekniğidir.

Dudak pigmentasyonu nedir sorusunun yanıtı, tam anlamıyla yapılmasını dilediğiniz kalıcı dudak makyajı prosedüründe saklıdir. Dudak kontürü saptamak amacıyla bir prosedür yaptnehir ve bunun yanı sıra da daha kalın dudak manzarası istiyorsanız dudak kontörü prosedürü talebinize yanıt verecek yeterliliktedir. Fakat dudaklarınızın solgun ve cansız görüntüsünden rahatsızsanız dudak kontörü prosedürüne ek olarak renklendirme programı da yaptırmalısınız. Solgun bir dudakta yalnızca çerçeve belirlenmesi daha çok istenmeyen bir görüntü meydana çıkartabilmektedir. Gözünüze nefes ve cansız gelen dudaklarınızı renklendirmek ve canlanımsatmak amacıyla burada dile getirdiğimi

Dudak Renklendirme Ne İşe Yarar?
Uygulama ardındannda kalın, canlı, bulunduğunuzdan çok daha genç dudaklara sahip olmanızı sağlar. Bu prosedür sırasında hem dudak kontürü uygulandığı gibi, amacıylae de dilediğiniz renkte renklendirme prosedürü yapılır. Böylece dudaklarınız daha büyük, daha kalın ve daha parlak bir manzarae kavuşur.

Dudak Renklendirme Nasıl Yapılır?
Dudak renklendirme kalıcı makyaj tekniği ile oluşturulan bir programdır. İşlem evvel bireyin natural dudak rengi kalıcı makyaj eksperı doğrulusunda belirlenir ve şahıs ile eksper nasıl bir renk tercih edeceği üstünde hususşarak varlıklı organik kalıcı makyaj boyaları arasından seçim yaparlar. Doğal dudak renginizi güvenliğini dayanıklıak istiyorsanız bunu kalıcı makyaj eksperınızla da paylaşmalısınız. Expertinız sizin de onayınızla ideal kalıcı makyaj boyası rengini seçecektir.

Sürekli kullandığınız ve teninize, dudak yapınıza çoğuyla yakışan bir ruj rengi varsa prosedür sırasında bu rengin yapılmasını isteyebilirsiniz. Kalıcı makyaj eksperı size rujunuzu ile en yakın tonları belirleyecek ve seçim yapmanızı sağlayacaktır.

Dudak renklendirme ruj yerine geçerek günün her vakitında natural bir görüntü elde etmenizi sağlayarak ve abartılı dudak manzaralerinden sizi koruyacaktır.

İşlemin programı amacıyla renk seçme ardından kalıcı makyaj programlarının hepsinde bulunduğu gibi dudak renklendirme prosedürü amacıyla de özel kalıcı makyaj iğneleri kulldile getirilmektedir. Kalıcı makyaj iğneleri ile dudak yapınıza ve biçimine göre cildin 0.3-0.5 milimetre altına renk pigmentleri yerleştirirler.

Dudak Renklendirme Ne Kadar Süre Kalıcıdır?
Kalıcı dudak renklendirme classic dövme tekniği ile sıklıkla yaydırılır. Yöntem olarak dövme ile benzerlikleri olan teknik, kıl tekniği kaş programları, kaş kontörü gibi kalıcı makyaj programları özünde lüzumtiğince değişiktir. Kalıcı dudak renklendirme prosedüründe ve başka kalıcı makyaj programlarında iğnenin dövmede mümkün lüzumtiğince derine inmez. Kalıcı makyaj boyaları tamamiyle natural ve organiktir. Aynı vakitte cildin epidermis adı verilen en üst tabakasına uygulandığından dudak renklendirme prosedürünün kalıcılığı, kalıcı dövmenin kalıcılığı ile kıykatiyennamaz. Dövme hayat boyu ciltte kalan bir program iken dudağın kalıcı olarak renklendirilmesi, ortalama 2-3 sene kalıcılığa sahiptir. Dudak renklendirme kalıcılık vakitı bireyin gözler önüne serdiği dudak bakımına, dudaklarının yapısına ve cilt bilhassarine göre parametrelik gösterse de kalıcı dudak renklendirme yaptıranlar 3 senenin ardındannda dudak renklendirme yenileme amacıyla tekrardan müracaat yaparlar. Dudak pigmentasyonu yaptıranlar günlük hayatlerinı basitleştiren bu program yardımıyla hem vakit kazandıklarını hatta her daim bakımlı göründükleri amacıyla kendilerini çok mutlu hissettiklerini biz eksperlera her fırsatta sıklıkla dile getirirler.

Dudaklarınızın tamamiyle iyileşme ve prosedür ardından kavuşması lüzumen görüntüye kavuşma vakitı 10 günü bulabilmektedir.

Dudak Renklendirme Acı Verir Mi?
Kalıcı dudak renklendirme acı veren bir program değildir. İşlem evvel tesirli anesçabukik kremler tüketilir ve bu kremler yardımıyla hissedilen acı minimize edilerek ve prosedürün çok daha rahat ve konforlu geçmesi sağlanır.

Dudak Renklendirme Ne Kadar Sürer?
Dudak renklendirme prosedürünün vakitı aşağı yukarı olarak 2 saattir.

Dudak Renklendirme Sonrası Bakım Nasıl Olmalı?
Dudak renklendirme ardından bakım prosesi hem kalıcılığı yükseltmek hatta süratli iyileşme prosesi amacıyla lüzumtiğince ehemmiyet taşır. Dudak canlandırma ardından bakım, minimumprosedürün kendisi sırasında gösterilen hassaslık ve özen kadar mühimdir.

Dudak gençleştirme yaptıranlar, ortalama 3 hafta sonra denetime çağırılır. Kontrol muayenesinde, dudakların ne halde bulunduğunu, boya pigmentlerinin cilt nasıl uyum sağladığı, alt dudak derisinin bu pigmentlere uzun vadede nasıl reaksiyon verilenni tartmak hedefli yapılır.

Diyarbakır Güzellik Merkezi, Diyarbakır Güzezllik Salonu

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 553 807 56 44