G5 adını taşıyan cihazla yapılan cilt masajına G5 Masajı denilmektedir. İterek sıkılaştırma ve hızlı titreşim sayesinde fazla yağlar ve selülitli bölgedeki yağ hücrelerinin yakılması sağlanır. Uygulama yapılırken kullanılan zayıflama içerikli ürünlerle etkiler daha fazla gözlemlenmektedir. Yorgunluk sebebiyle vücutta oluşan laktik asidin vücuttan atılması sağlanan bu masajla, gerginleşmiş noktaların yatışması sağlanır. Ritmik masaj sayesinde vücuttaki kan dolaşımı hızlanır, yaşlanma belirtileri olan çizgiler azalır ve cilt yapısında esneklik oluşur.

G5 masajı bölgesel zayıflama ve incelme için özellikle tercih edilen bir yöntemdir. Cihaz sayesinde yapılan masaj kan dolaşımın hızlanmasını sağlar, bu sayede damarlar açılır ve vücutta toparlanma sağlanır. Bu masaj tüm vücuda uygulanabilmektedir, özellikle popo, bacak, kalça bölgelerine uygulanmakta ve burada oluşan selülitlerin tedavi edilmesine yardımcı olmaktadır.

G5 mesajının en etkili kullanım sonucu fazla yağların hızlı titreşim sayesinde yakılmasıdır. Kan dolaşımının gelişmesi ve hızlanması ağrı hissini ortadan kaldırır ve yorgunluğun giderilmesini sağlar. Hızlı kan dolaşımın cilde olan faydalarından esneklik, bu sayede kazanılmaktadır. Vücut zamanla yorgun ve bitkin bir hal alır, özellikle hareketsiz yaşam tarzı olanların kan dolaşımı da yavaşlamaktadır. Bu durum gün sonunda vücutta yorgunluk ve bitkinliğe yol açmaktadır. Zaman ilerledikçe basen bölgelerinde selülit oluşmasına ve artmasına yol açmaktadır. G5 selülit mesajı ile hem yoğunluğunuzu atabilir, hem de selülitlerden kurtulabilirsiniz.

G5 masajı, vücut yapısına göre ve istenilen uygulama alına göre belirlenen seanslarda yapılmaktadır. Bölgesel zayıflama için tercih edilen masajda yaklaşık 20 dakikalık seanslarla 10-15 seans arasında uygulama yapılmaktadır. G5 masajı, farklı tedavi yöntemleriyle beraber destekleyici olarak da uygulanabilmektedir. Özellikle kan dolaşımını hızlandırması zayıflama, selülit tedavilerinde yardımcı tedavi olarak tercih edilmesini sağlamaktadır. Sadece günün yorgunluğunu atmak içinde hafif titreşimlerle G5 masajından yararlanabilirsiniz.

G5 Masajının Faydaları Nelerdir?

Vücutta bölgesel dolaşımı sağlama ve hızlandırma
Vücutta oluşan ağrıların giderilmesi
Rahatlama sağlama
Vücutta oluşan fazla yağların yakılması
Sıkılaşma
Bölgesel İncelme
Selülit Azaltma

0 553 807 56 44